Gezilecek Yerler

Antik kentler, doğanın tüm güzellikleri ve 5 * tatil in doğru adresi Antalya- BELLİS DELUXE HOTEL

Antalya coğrafyası nedeni ile binlerce gezi tutkunu, tatilini doyasıya geçirmek isteyenlerin ev sahipliğini yapıyor. Bellis Deluxe ailesi olarak tüm misafirlerimizi en üst kalitede ağırlarken aynı zamanda Antalya bölgesinde bulunan gezilecek yerlerinde bilgisini sağlıyoruz. Macera ve gezi rotanızı oluştururken Bellis Deluxe çalışanlarına danışabilirsiniz. 

Aspendos Antik Kent

 

Aspendos, sadece Anadolu’nun değil tüm Akdeniz dünyasının en iyi korunagelmiş Roma Dönemi tiyatrosuna sahip olmasıylaünlüdür. MÖ 10.yüzyılda Akalar tarafından kurulmuş olan antik kent ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkartıyor. 

Kurşunlu Şelalesi

Yemyeşil çam ağaçlarının arasından 18 metre yükseklikten dökülen, bir doğa harikası olan Kurşunlu şelalesi, günlük 12 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Zengin bir tabiat parkı olarak görülmesi gerekenler listenizde üst sıralarda bulunması tavsiyemizdir.

Dinler Bahçesi

2004 yılında açılan, huzurlu bir bahçenin içerisinde tüm dinlerin buluşmasını sağlayan eşsiz bir oluşumdur. Cami, kilise ve sinagog’tan oluşan bir avluda, Semavi dinlerden birine veya herhangi bir insanın ziyaret etmesi gerekir.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
+90 242 710 2100
Hemen Ara
Sizi Arayalım
Formu doldurun, sizi arayalım! Aşağıdaki bilgileri girin, sizi belirttiğiniz saatte biz arayalım.